O MNĚ

V REKONSTRUKCI 😉

Kdo vlastně jsem?
Jako přezdívku zde používám Julia R což není moc originální protože to je moje jméno a první písmeno v příjmení. Mám ale ještě jednu takovou přezdívku, která vznikla když jsem si zakládala svůj první mail. (:D) Bylo mi devět a chtěla jsem něco originálního, takže vzniklo jméno Namaxa. Nevím proč, ale zní mi to trochu jako Xena..? (:D) Jsem člověk, který miluje tři tečky na konci věty, který zbožňuje podzim, barvy, čokoládu, psy, vodu, mlhu, listy... Je toho docela dost, ale stejnak to píšu jen proto abych zaplnila řádek. (:P) 

Moje koníčky?
Haha... mezi mé koníčky patří hlavně pozorování veverek. (:D:D) Nee, dělám si srandu, jen vždy když tady tak sedím u notebooku tak je vidím přeběhnout na stromě... Ve svém volném čase se věnuji závodnímu plavání, což mi moc nejde ale zlepšuji si kondičku a taky mě to baví a to je to důležitý. Dále samozřejmě ráda čtu i když se musím přiznat, že nějak pravidelně nebo dokonce ráda jsem začala číst asi před čtyřmi lety. Takže jsem vlastně byla antiknihomol. Vše se ale změnilo díky úžasnému a sladkému Harrymu Potterovi. Díky, díky, díky a ještě jednou díky J.K. Rowling, že mi ukázala tento krásný svět knih a tím také umožnila vznik tohoto blogu. Dále velice ráda bruslím v zimě na ledě (krasobruslařství?), chodím na procházky se svým psíkem (:D), píšu na blog a... a tak dále. 

Jak tedy vznikl tento blog?
Jako hodně blogů, i ten můj vznikl jen tak prostě z dané situace, kdy jsem neměla co na práci a tak jsem 5.1.12 vytvořila blog jménem Jste to, co čtete... Ze začátku jsem byla úplně mimo jak co funguje a jak to je vlastně s blogosférou, ale časem jsem se dozvěděla pár tipů. Pořád si nevím s pár věcmi rady a tak moc děkuji těm co mi kdy pomohli blog trochu pošoupnout! 

Závěr?
Nakonec Vám chci jen říct, že pokud jste se dostali nakonec tohoto "článku" tak jsem nejšťastnější člověk na světě. V této chvíli už nevím co bych měla napsat. Rozhodně závidím všem kdo mají ty úžasné blogy! Já sama nechápu jak můžete být tak šikovní! (:D) Líbí se mi snad úplně všechny, u kterých jsem jako pravidelný čtenář. Doufám, že nejste moc zaraženi když sem zavítáte, a že se alespoň trochu porozhlídnete (ale ne na staré příspěvky! Je to totiž katastrofa. Totiž když jsem začínala blogovat tak řekněme, že ty články byly trochu dost mimo zeměkouli, jenže momentálně z nevysvtělitelných důvodů nejsem schopná je smazat, takže prosím o nesmání se :D). Poslední čtyři slova na závěr: Jste to, co čtete!

P.S. Miluju jablečný džus!  


5 komentářů:

 1. Jsi úplně boží!! Miluju Tvůj blog :-** :))

  OdpovědětSmazat
 2. Tvůj blog je suprovej ...

  OdpovědětSmazat
 3. Tyto knihy sice nečtu, ale když jsem přečetla pár recenzí, tak si je možná koupím a přečtu :D

  OdpovědětSmazat
 4. Zdá se že si úplně úžasný člověk! :) Když jsem tenhle článek přečetla všimla jsem si , že máme fakt hodně společný :) což je super :) přečtu si tvoje recenze ,protože si myslím ,že získám skvělý typy na nový kniha a proto ti předem děkuji =D

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každičký komentář!